کارت زیباموج (کاغذی)

معرفی کارت زیباموج

کارت سنتی (کاغذی) زیباموج در طول دو دهه گذشته محبوبترین و موفق‌ترین کارت خدمات ورزشی رفاهی بوده و مورد توجه بسیاری از وزارتخانه‌ها، سازمانها، ارگانها، بانک‌ها و کارخانجات دولتی و همچنین شرکتها و کسب و کارهای خصوصی قرار گرفته است.
تاکنون بیش از هفت میلیون نفر از هموطنان عزیزمان در سراسر ایران زمین از این کارت استفاده کرده و از خدمات منسجم شرکت زیباموج نوین بهره‌مند شده‌اند.
امروز با تکیه بر دانش و تجربه پانزده سال خدمت رسانی مداوم و با ایجاد شبکه پذیرندگان کارت در 13 حوزه خدماتی متفاوت در زمینه‌های ورزشی، فرهنگی، رفاهی و تفریحی و ارائه خدمات به دارندگان کارت در 31 استان و بیش از 260 شهر، مفتخریم که برترین، گسترده‌ترین و منظم‌ترین شبکه پذیرندگی کارت مشتمل بر هزاران پذیرنده در سراسر ایران اسلامی پذیرای کارت زیباموج نوین هستند.
کارت سنتی زیباموج توسط چاپخانه بانک ملی ایران و بر روی کاغذ اسکناس چاپ می‌شود. قطعات این کارت در بسته بندی های مورد تقاضای خریدار عرضه شده و یکسال تاریخ اعتبار دارد. از لحاظ نحوه کاربری دو نوع متفاوت از کارت سنتی توسط زیباموج عرضه می‌شود، (1) صرفا ورزشی (2) فراگیر

کارت ورزشی و کارت فراگیر

چنانچه بر روی کارت شما هیچ مبلغی درج نشده باشد کاربری آن کارت صرفا ورزشی است و عموما در استخرسونا پذیرش می‌شود. استخرهای طرف قرارداد هر یک با اخذ تعدادی کارت شخص را پذیرش می‌کنند.
اگر بر روی کارت مبلغی با عنوان کاربری چاپ شده باشد  آن کارت فراگیر است و در تمامی مراکز پذیرنده قابل استفاده می‌باشد. مبلغ کاربری در واقع ارزش کارت است و هنگام مراجعه، کارت از شما اخذ شده و ارزش آن در صورت حسابتان لحاظ میگردد. چنانچه با این کارت به استخر مراجعه نمایید مبلغ کاربری تاثیری در پذیرش شما ندارد و همانند کارت ورزشی با اخذ تعدادی کارت پذیرش خواهید شد.
بنابراین بر اساس توضیحات فوق چنانچه کارت شما صرفا ورزشی است می‌بایست از مراجعه به پذیرندگان غیر ورزشی اجتناب نمایید زیرا پذیرش نخواهید شد. به عبارت ساده‌تر با کارتی که صرفا ورزشی است (مبلغ ندارد) فقط می‌توانید به استخرسونا مراجعه نمایید. چنانچه کارتی که در دست دارید که دارای مبلغ است ، می‌توانید به تمامی پذیرندگان مراجعه کنید.
اینجا می‌توانید لیست پذیرندگان و نحوه پذیرش را ببینید

کارت ویژه و کارت ویژه پلاس

به منظور تسهیل در محاسبه و تقلیل تعداد کارت‌های قابل ارائه به مراکز خدماتی مبلغ کاربری کارت با مبالغ بیشتر ازمبلغ  پایه چاپ و ارائه می‌گردد که در دو نوع کارت ویژه با مبالغ متوسط و کارت ویژه پلاس با مبالغ بیشتر به صورت اختیاری و حسب درخواست سازمان خریدار در متن کارت درج و توسط سرویس دهنده ارائه خدمات خواهد شد
اینجا می‌توانید لیست پذیرندگان و نحوه پذیرش را ببینید.

پذیرش کارت در استخرسونا

بدیهی است هم با کارت صرفاً ورزشی و هم با کارت فراگیر می‌توانید به یک استخر مراجعه کنید. تنها نکته‌ای که باید توجه داشته باشید این است که مبلغ روی کارت در پذیرش استخر نقشی ندارد و استخرها یک تعداد مشخصی کارت (طبق قرارداد) از شما دریافت می‌کنند.
از آنجایی که بهای بلیت ورودی در استخرهای پذیرنده کارت زیباموج با یکدیگر متفاوت بوده و بعضاً با مبالغ متغیری (سانس آقایان و بانوان) مشتری را پذیرش می‌نمایند، بر اساس قرارداد منعقده استخر متعهد می‌شود در ازای دریافت تعداد مشخصی کارت، شما را پذیرش نماید. و همچنین تعهد می‌نماید که از لحاظ کیفیت و کمیت سرویس و خدمات تفاوتی میان شخصی که با کارت و فردی که با پرداخت پول نقد پذیرش می‌شود وجود نداشته باشد.

اضافه می‌گردد که با ارئه کارت به مراکز استخر و سونا در همه حال بهای کارت ارائه شده از بهای ورودی آزاد گیشه استخر به مراتب کمتر است.

در راستای تأمین منافع عزیزان سرویس گیرنده و تحقق اهداف سازمان خریدار اصلح است دارندگان محترم کارت به تاریخهای اعتباری مندرج در متن کارت توجه فرموده و در دامنه اعتبار قید شده جهت استفاده از امکانات مراکز خدماتی اقدام فرمایند. بدیهی است مراکز ارائه دهنده خدمات از ارائه سرویس به کارت هائی که تاریخ اعتبار آن منقضی شده معذور می‌باشند.