درباره شرکت زیباموج

شرکت زیباموج نوین ارائه دهنده کارتهای ورزشی، فرهنگی و رفاهی است. کارتهای زیباموج در سراسر کشور قابل استفاده هستند و مراکزی که کارتها را قبول می‌کنند شبکه پذیرندگی ما را تشکیل می‌دهند. هم اکنون شرکت زیباموج دارای برترین شبکه پذیرندگی کشوری با بیش از 3000 پذیرنده است. پذیرندگان کارت زیباموج در زمینه‌های مختلف از جمله استخرسونا، باشگاه ورزشی، فروشگاه ورزشی، رستوران، فست فود، کافی شاپ، فروشگاه پوشاک و کیف و کفش، شهربازی، سینما، موزه، مراکز تفریحی و سیاحتی، مراکز اقامتی و خدمات پزشکی آزمایشگاهی فعالیت می‌کنند.

شرکت زیباموج نوین از سال 1382 با ارائه بن کارت (کاغذی) فعالیت خود را آغاز و در سال1388 با ارائه کارت هوشمند زیباموج (به خانواده بزرگ شرکت نفت و شرکت ملی گاز)، بهره برداری از کارت الکترونیکی را نیز آغاز نمود. از آنجا که کارت هوشمند فوق مبتنی بر سیستم بانکی بود و نقایص و کمبودهای فنی متعددی را بر ما تحمیل می‌کرد، در سال 1392 با سرمایه گذاری مستقیم و تشکیل واحد IT با جدیت به تحقیق و توسعه پرداخته و پس از سه سال تلاش بی وقفه و ایجاد زیرساخت سخت افزاری و توسعه نرم افزارهای متعدد، نهایتاً در سال 1395 نسل دوم کارت الکترونیکی زیباموج با نام نوین کارت متولد شد.

بن کارت کاغذی زیباموج یک کارت یکبار مصرف است و هنگام پذیرش می‌بایست به پذیرنده واگذار شود در حالی که نوین کارت یک کارت اعتباری الکترونیکی است و نزد مشتری باقی می‌ماند. نوین کارت قابلیت‌های متعددی دارد و با توجه به اینکه در طراحی و ساخت سیستم، سرویس دهی یکپارچه به شرکتها و سازمانها جزو اولویتهای اصلی بوده، محصول نهایی  در انطباق کامل با نیاز مشتری است و بسیار انعطاف پذیر می‌باشد. به همین دلیل است که در بین مشتریان و سازمانهای خریدار، نوین کارت محبوبیت بسیار بیشتری دارد.
منظور از سرویس دهی یکپارچه این است که معمولاً سازمانها بودجه‌های ورزشی و رفاهی متعددی برای کارکنان خود در نظر می‌گیرند و در کارتهای الکترونیکی مبتنی بر سیستم بانکی، مشتری مجبور به استفاده از کارتهای متعدد است. ولی در سیستم نوین کارت فقط با یک قطعه کارت می‌توان تمامی بودجه‌ها را تعریف و مدیریت کرد.

مشتریان زیباموج را عمدتاً وزارتخانه‌ها، بانکها، نهادها، سازمانها، ارگانها، موسسات و شرکتهای دولتی و خصوصی تشکیل می‌دهند. البته خرید کارت برای اشخاص حقیقی نیز امکانپذیر است. 
دارنده کارت زیباموج هنگام مراجعه به یک پذیرنده صرفاً با ارائه کارت و بدون پرداخت وجه می‌تواند از خدمات استفاده کرده یا کالا خریداری نماید.
​​​​​​​

استخر، رستوران، فروشگاه و سایر مراکز پس از عقد قرارداد به عنوان پذیرنده کارت زیباموج همکاری خود را با ما آغاز نموده و به لیست پذیرندگان افزوده می‌شوند. شرکت زیباموج در رابطه با عملکرد شبکه پذیرندگان خود مسئولیت پذیر بوده و پاسخگوی مشکلات احتمالی مشتریان محترم می‌باشد.

اهدافی که دنبال می‌کردیم و به لطف خدا محقق شدند شامل موارد زیر هستند:

  • ارائه خدمات ورزشی و فرهنگی ارزان و قابل دسترس به كاركنان سازمانها و شركتها در شرایط تخفیفات 20% تا 50% بهای گیشه
  • ایجاد فضای گرایش ورزشی در سطح خانواده‌های كاركنان تشكلهای دولتی و خصوصی
  • جذب بودجه‌های ورزشی و فرهنگی سازمانها و هدایت در مسیری هدفمند به شکلی كه سازمان خدمات گیرنده با پرداخت مبلغی محدود از خدماتی وسیع استفاده نماید
  • جذب بودجه های رفاهی و هدفمندی در زمینه بهره برداری توآم با تامین منافع پرسنل​​​​​​​
21

سال سابقه درخشان

از سال 1382 بی وقفه و خستگی ناپذیر در حال ارائه خدمات شایسته به هم میهنان گرامی هستیم.

3072

پذیرنده کارت

بیش از 3000 پذیرنده و خدمات دهنده در سراسر کشور پذیرای دارندگان کارتهای زیباموج هستند.

6800

قرارداد فروش

تاکنون موفق به عقد قرارداد فروش با نزدیک به هفت هزار سازمان و شرکت دولتی و خصوصی شده‌ایم. 

4

میلیون مشتری

بیش از چهار میلیون نفر از شاغلین  سازمانها و شرکتهای طرف قرارداد از کارتهای زیباموج استفاده کرده‌اند.

مدیریت زیباموج نوین

دکتر ابوالفضل چوبین
رئیس هیئت مدیره و مدیر امور حقوقی

دکتر رامین چوبین
مدیر عامل

مهندس مهدی هراتی
امور فنی و زیرساخت

مهندس رامتین چوبین
امور اجرایی

محمدعلی مومن‌زاد
امور مالی

معاونت بازاریابی و فروش

سیما چلابی

آذر فضلعلی

خاطره خوش‌طینت

پرستو ناطقی

الهه یزدیان

ریحانه حیدری

خانم حاجی بیگی

مریم محمدی

شهره بایرامی

زهرا کریملو

واحد پشتیبانی

امید عباس زاده
پشتیبانی تهران و البرز

تورج اسدیان
پشتیبانی شهرستانها

مریم رحیمی
امور قراردادها

درسا قلندری
امور نوین‌کارت