بن کارت

بن کارت زیباموج

سوالات پرتکرار

صفحه کنونی حاوی توضیحاتی کامل درباره بن کارت (کاغذی) است که توصیه می‌کنیم مطالعه بفرمایید. در انتهای همین صفحه نیز بخش سوالات پر تکرار قرار دارد که بن کارت زیباموج را مختصر و مفید شرح می‌دهد.​​​​​​​

برو به سوالات پر تکرار

پذیرندگان بن کارت

لیست پذیرندگان حاوی اطلاعات مراکزی در سراسر کشور است که می‌توانید بدون پرداخت وجه و صرفاً با استفاده از بن کارت (کاغذی) زیباموج از خدمات آنها استفاده نمایید.

برو به لیست پذیرندگان
3072

پذیرنده بن کارت

هم اکنون بیش از سه هزار پذیرنده  بن‌ کارت زیباموج در حال خدمت رسانی به مشتریان محترم می‌باشند.

4

میلیون مشتری

تاکنون بیش از چهار میلیون نفر از خدمات بن کارتهای زیباموج در سراسر کشور بهره‌مند شده‌اند.

193

میلیون بن کارت

از سال 1382 تا امروز نزدیک به 200 میلیون قطعه بن کارت صادر و توزیع کرده‌ایم.

مصرف کنندگان بن کارت در مجموع  بیش از یکصد میلیارد تومان تخفیف گرفته‌اند.

102

میلیارد تومان تخفیف

معرفی بن کارت زیباموج

بن کارت کاغذی زیباموج در طول دو دهه گذشته محبوبترین و موفق‌ترین کارت خدمات ورزشی رفاهی بوده و مورد توجه بسیاری از وزارتخانه‌ها، سازمانها، ارگانها، بانک‌ها و کارخانجات دولتی و همچنین شرکتها و کسب و کارهای خصوصی قرار گرفته است.
تاکنون بیش از چهار میلیون نفر از هموطنان عزیزمان در سراسر ایران زمین از این کارت استفاده کرده و از خدمات منسجم شرکت زیباموج نوین بهره‌مند شده‌اند.
امروز با تکیه بر دانش و تجربه سالها خدمت رسانی بی وقفه و با ایجاد شبکه پذیرندگان کارت در گروه‌های خدماتی متنوع در زمینه‌های ورزشی، فرهنگی، رفاهی و تفریحی و ارائه خدمات به دارندگان کارت در 31 استان و بیش از 300 شهر، مفتخریم که برترین، گسترده‌ترین و منظم‌ترین شبکه پذیرندگی کارت مشتمل بر بیش از 3000 مرکز پذیرنده در سراسر ایران اسلامی پذیرای بن کارت زیباموج هستند.
بن کارت زیباموج توسط چاپخانه بانک ملی ایران و بر روی کاغذ اسکناس چاپ می‌شود. قطعات این کارت در بسته بندی مورد تقاضای خریدار عرضه شده و یکسال تاریخ اعتبار دارد. از لحاظ نحوه کاربری دو نوع متفاوت از بن کارت توسط زیباموج عرضه می‌شود:

  1. صرفا ورزشی
  2. فراگیر

چنانچه بر روی بن کارت شما هیچ مبلغی درج نشده باشد کاربری آن صرفا ورزشی است و عموما در استخرسونا پذیرش می‌شود. استخرهای طرف قرارداد هر یک با اخذ تعدادی بن کارت شما را پذیرش می‌کنند.
اگر مبلغی با عنوان کاربری رو کارت چاپ شده است آن کارت فراگیر است و در تمامی مراکز پذیرنده قابل استفاده می‌باشد. مبلغ کاربری در واقع ارزش بن کارت را تعیین می‌کند و هنگام مراجعه، کارت از شما اخذ شده و ارزش آن در صورت حسابتان لحاظ می‌گردد. چنانچه با بن کارت فراگیر به استخر مراجعه نمایید مبلغ کاربری تعیین کننده نبوده و تاثیری در نحوه پذیرش شما ندارد پس همانند کارت ورزشی با اخذ تعدادی کارت پذیرش خواهید شد.
بنابراین بر اساس توضیحات فوق چنانچه بن کارت شما صرفا ورزشی است قاعدتاً می‌بایست از مراجعه به پذیرندگان غیر ورزشی اجتناب نمایید زیرا پذیرش نخواهید شد. به عبارت ساده‌تر با بن کارتی که صرفا ورزشی است (مبلغ ندارد) فقط می‌توانید به استخرسونا مراجعه نمایید. چنانچه بن کارتی در دست دارید که دارای مبلغ است، می‌توانید به تمامی پذیرندگان مراجعه کنید.
​​​​​​​
اینجا می‌توانید لیست پذیرندگان و نحوه پذیرش را ببینید

بن کارت ورزشی و فراگیر

کارت ویژه ، ویژه پلاس و طلایی

به منظور تسهیل در محاسبه و کاهش تعداد بن کارت‌های قابل ارائه به مراکز پذیرنده مبلغ کاربری با پایه 5 هزار تومان تحت عنوان کارت ویژه، با ملبغ 10 هزار تومان تحت عنوان ویژه پلاس و با مبالغ 20 و 50 هزار تومان تحت عنوان طلایی به فروش می‌رسند. سازمان خریدار بر حسب میزان بودجه و نوع خدمات مورد نیاز می‌تواند کارت را با کاربری‌های مختلف سفارش دهد.

پذیرش در استخرسونا

شما می‌توانید با بن کارت صرفاً ورزشی و همچنین با بن کارت فراگیر به یک استخر مراجعه کنید. تنها نکته‌ای که باید توجه داشته باشید این است که مبلغ روی کارت در پذیرش استخر نقشی نداشته و استخرها براساس قراردادی که با شرکت زیباموج دارند تعداد مشخصی بن کارت از شما دریافت می‌کنند.
از آنجایی که بهای بلیت ورودی در استخرهای طرف قرارداد متفاوت است و بعضاً با مبالغ متغیری (مثلاً در سانس آقایان و بانوان) مشتری را پذیرش می‌نمایند، بر اساس قرارداد منعقده استخر متعهد می‌شود در ازای دریافت تعداد مشخصی بن کارت، شما را پذیرش نماید. و همچنین تعهد می‌نماید که از لحاظ کیفیت و کمیت سرویس و خدمات تفاوتی میان شخصی که با کارت و فردی که با پرداخت پول نقد پذیرش می‌شود وجود نداشته باشد.
توجه داشته باشید که با ارئه کارت به مراکز استخر و سونا در همه حال بهای کارت ارائه شده از بهای ورودی آزاد گیشه استخر به مراتب کمتر است.
در راستای تحقق اهداف سازمانهای خریدار انتظار می‌رود شما مشتری محترم به تاریخ اعتبار مندرج در بن کارت توجه فرموده و به موقع جهت استفاده از امکانات مراکز خدماتی اقدام نمایید. بدیهی است مراکز پذیرنده از ارائه خدمات به بن‌هایی که تاریخ اعتبار آنها منقضی شده معذور می‌باشند.

سوالات پرتکرار بن کارت زیباموج